Sukcesy Preinkubowanych

Preinkubator może pochwalić się wspaniałymi projektami, które osiągnęły sukces na rynku i kontynuują samodzielną działalność. Ale bądźmy szczerzy - to nie nasza zasługa, a sukces, który wywalczyli sobie sami Preinkubowani.

  • Mały inżynier - firma stworzona po to, aby pokazać jak ciekawe i łatwe mogą być nauki techniczne. Ich misją misją jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do nauk ścisłych poprzez organizowanie warsztatów, przyjęcia okolicznościowe o tematyce naukowej i pokazy edukacyjne.
  • VitaInSilica - zajmuje się innowacyjnymi zastosowaniami bioinformatyki w badaniach i rozwoju. W zakres usług wchodzą między innymi analizy danych, szkolenia i pojektowanie oprogramowania.
  • Golden Ratio - agencja działająca na rynku usług interaktywnych. Oferuje całe spektrum usług, między innymi tworzenie stron internetowych, budowanie wizerunku, projekty 3D, strategie e-marketingowe i wiele innych.
  • PomagajOnline.pl - promuje charytatywność internetową i wspiera działalność wielu fundacji. Głównym celem PomagajOnline.pl jest stworzenie możliwie największej bazy aktywnych użytkowników serwisu, wspierających fundacje na zasadzie działań "Klikaj i pomagaj"
  • Roosomak - skupia swoje działania na organizacji wyjątkowych imprez okolicznościowych, opartych na tematyce militarnej z wykorzystaniem replik ASG.
  • Kreoteam Stowarzyszenie Kreatywnego Poznania KreoTeam to pozarządowa organizacja, której celem jest działaność edukacyjna, szczególnie nastawiona na rozwój kompetencji w zakresie kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Główną misją działalności Kreoteam jest przeniesienie idei Odysei Umysłu do Polski.