Kamil Cebulski w AIP PP

W dniu 17 października AIP PP gościł Kamila Cebulskiego - młodego przedsiębiorcę z wieloma sukcesami na koncie, który zgodził się odwiedzić Politechnikę Poznańską i podjąć próbę zainspirowania studentów do prowadzenia własnego biznesu i obudzenia w nich ducha przedsiębiorczości. 

Kamil chętnie odpowiadał na pytania studentów zgromadzonych na wykładzie, starając się wyjaśnić wszystkie ich wątpliwości i dzieląc się swoim doświadczeniem. O godz. 17 natomiast odbyło się kameralne spotkanie wyłącznie dla Inkubowanych, którzy dzięki temu mieli okazję zadać mu bardziej szczegółowe pytania, opisać, jak działają ich młode firmy i z jakimi problemami muszą się zmierzać. Była to niewątpliwie wyjątkowa okazja uzyskania tak spersonalizowanej porady od przedsiębiorcy z wieloletnim stażem. 

Kamil został zaproszony na prośbę Inkubowanych, a jego wizyta była ciekawą i inspirującą lekcją dla nich i wielu studentów. Dlatego skoro jedna wizyta okazała się sukcesem, chcielibyśmy kontynuować ideę spotkań studentów z przedstawicielami biznesu, dlatego zachęcamy zarówno Inkubowanych, jak i studentów, do przesyłania nam nazwisk osób, które chętnie zobaczylibyście na spotkaniu. Maile prosimy kierować na adres: aip@put.poznan.pl